Ceník ošetření

Zde najdete kompletní ceník ošetření prováděných v mém kosmetickém studiu. Ceník výrobků určených k prodeji najdete v sekci Prodej kosmetiky. Na veškerá ošetření je možnost zakoupit dárkové poukázky podle aktuálního ceníku.

Zákaznice Kosmetického studia Lenka Procházková čerpají výhody.

Přípravky Dermalogica můžete nakupovat u mě ve studiu a k nákupu dostanete navíc zdarma jeden přípravek, případně vzorky domácí péče. Nákup u mě Vám zajistí, že si zakoupíte zboží od oficiálního distributora, s neprošlou expirací, ale hlavně si odnesete ty přípravky, které budou pro Vaši pleť přínosem. Po provedeném face mappingu - rozboru stavu pleti - vám poradím, které produkty to jsou.

Ošetření kosmetikou DERMALOGICA

ilustrační foto

Dermalogica obsahuje pokročilý systém péče o pleť na bázi přírodních surovin pro vynikající výsledky a je doporučovaná dermatology.

Každé mé ošetření – výběr přípravků a procedur – je individuální a jedinečné. Kompletní systém péče o pleť je každému zákazníkovi sestaven na míru na základě unikátní analýzy pleti Face Mapping®, při které profesionál nejdříve „dekóduje“ jednotlivé zóny obličeje, aby mohl doporučit produkty, jež zlepší zdraví klientovy pokožky a přinesou viditelné výsledky. Pokud budete mít zájem, mohu Vám sestavit i Váš vlastní program domácí péče kosmetikou Dermalogica. Vždy si nejprve odnesete navržené přípravky ve vzorcích na vyzkoušení doma.

Při každém ošetření Dermalogica je pleť hloubkově čištěna zcela bezbolestně ultrazvukovou špachtlí, případně přístrojem HydraFacial (TOP ošetření).

(více o kosmetice Dermalogica)

Ošetření Dermalogica Pro Skin

60 minut: 1360 Kč

30 minut: 850 Kč

Top Dermalogica: 60 minut 1460 Kč

ilustrační foto
Exclusive Dermalogica: 60 minut 1560 Kč

Ošetření na míru. Ošetření přizpůsobené klientovu životnímu stylu, časovým možnostem a problémům s pletí. Techniky, které vyvinul Mezinárodní dermální institut, přivedou Vaši pleť ke zdraví. Pečuji o citlivou pleť přípravky UltraCalming, o pleť předčasně stárnoucí a zralou přípravky Age Smart, o pleť aknózní a zanícenou přípravky Active Clearing, pro pleť dospívajících Clear Start. Při ošetření používám i moderní přístroje jako je ultrazvuková špachtle, Sonopeel špachtle, lékařský přístroj HydraFacial, galvanická žehlička, Dermapen , LED ošetření světlem.

Každé ošetření bude jiné, ale vždy zaměřené na dosažení komfortního stavu pleti. Budu hledat příčiny problémů a navrhnu jejich řešení.

ProSkin 60

60 minut: 1360 Kč

Komplexní 60  minutové ošetření pleti, které je pokaždé jiné, protože i potřeby Vaší pleti se mění. Individuální ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie za použití moderních přístrojů.

Součástí ošetření je: Face Mapping a řešení více problémů pleti nebo jen její „údržba“. Pleť v průběhu 60 minut dostane vše, co v daném okamžiku potřebuje. Terapeut vybere, čemu je potřeba se věnovat nejvíce, naladí Vás aromaterapií, provede dvojí čištění pleti a dále postupuje dle potřeb pleti (masáž, prohloubená hydratace či řešení vrásek, čištění pórů, chemický nebo jiný peeling, atd.) O vše ostatní si řekne Vaše pleť. Součástí ošetření je i úprava tvaru obočí a barvení.

ProSkin 30

30 minut: 850 Kč

Individuální 30 minutové ošetření, přizpůsobené stavu a potřebám Vaší pleti. Je vhodné pro časově vytížené klienty a pro všechny věkové kategorie. ProSkin 30 však lze použít i jako tzv. udržovací ošetření mezi Vašimi pravidelnými návštěvami. Procedura se vždy přizpůsobuje potřebám pleti a specializuje se na jeden specifický problém, který je potřeba akutně řešit. Neobsáhne tedy celé spektrum klasického ošetření.

ProSkin 60 TOP ošetření

60 minut: 1460 Kč

Nejaktivnější ošetření Vaší pleti kosmetikou Dermalogica, ale i za použití odsátí nečistot z pórů přístrojem HydraFacial.

ProSkin 60 EXCLUSIVE ošetření

60 minut: 1560 Kč

Ošetření Vaší pleti těmi nejvybranějšími, nejaktivnějšími přípravky pro prevenci stárnutí pleti nebo řešení dehydratace, nechtěné pigmentace, linek a vrásek, citlivosti pleti a dalších problémů za použití Cooling Contour Masque (slupovací luxusní maska navrstvená na další masku zvolenou dle daného stavu pleti). Vaši pleť Vám budou závidět!

Ošetření HydraFacial: přístrojové ošetření pleti

Nejúčinnější ošetření pro Vaši pleť s dlouhodobým účinkem.

Vyčištění odsátím nečistot včetně peelingu, regenerace pleti, peptidy pro dokonalou a zdravou pleť.

Použití 3 roztoků a 2 ampulí.

Vyčištění, ošetření akné, ošetření zaměřené na lifting, vrásky, pigmentaci.

Základní ošetření

Ošetření přístrojem HydraFacial

2100 Kč

Cena základního ošetření závisí na spotřebovaném materiálu a může se tedy navýšit.

Ošetření rtů při ošetření obličeje

Odstranění odumřelých buněk a prevence jemných vrásek v okolí rtů.

200 Kč

Ošetření krku a dekoltu:

Rozsah ošetření

HydraFacial Anti-Aging včetně aplikace peptidů (cena za 1 ošetření)

obličej, 30 minut

od 2100 Kč

obličej + krk, 40 minut

od 2900 Kč

obličej + krk + dekolt, 50 minut

od 4000 Kč

krk samostatně

od 1220 Kč

dekolt samostatně

od 1500 Kč

Chemický peeling Dermalogica Pro Power Clear

Pro Bright

30 minut: 1600 Kč

Zatočí s nechtěnou pigmentací a vyrovná nejednotný tón pleti. 

Power Clear

30 minut: 1600 Kč

Pročistí vaši pleť a poradí si se záněty, sníží nadměrnou tvorbu mazu a pozánětlivou pigmentaci. 

Advanced Renewal Peel

30 minut: 16500 Kč

Omladí, zmírní hyperpigmentaci a účinně minimalizuje jemné linky a vrásky.

Pro Eye Flash

20 minut: 500 Kč

Zářivé oči za okamžik.

Ošetření očního okolí včetně peelingu pro vyhlazení vrásek, zbavení otoků, rozzáření, hydrataci a výživu.

Léčebný chemický peeling Laboratoires Renophase

Hluboká buněčná regenerace pleti na bázi chemického peelingu francouzskou lékařskou kosmetikou Laboratoires Renophase. Bez nutnosti přípravné fáze, bez nutnosti rekonvalescence. Léčba na buněčné úrovni bez loupání pleti.

Cena: 1400 Kč

Podpora tvorby kolagenu a elastinu pleť zpevní, pozvedne kontury obličeje a navíc řeší problémy pleti (akné dospělých, pigmentaci, ztrátu pevnosti a jasu, vrásky).

Léčba akné a mastné pleti (od 18 let).

Použití fototerapie – červeného LED světla.

Základem je 5 ošetření v rozmezí 7–14 dní. Při úporném akné nebo silné hyperpigmentaci je možno aplikovat další sérii ošetření.

Mé studio má exkluzivní zastoupení jako jediné v Olomouci. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé. Kúra ošetření se smí provádět 2krát ročně.

Kontraindikace: Ošetření se nesmí provádět pouze u těhotných, po čerstvém ošetření laserem, při popáleninách, při herpesu, bradavicích v obličeji, při radioterapii a léčbě isotretinoinem. Po ošetření se nedoporučuje saunování, opalování se, plavání v bazénu po dobu 48 hodin po ošetření. Ošetření trvá 30 – 50 minut. Po každém ošetření je nutné ošetření speciálním krémem, který si zákaznice zakoupí v odměřeném množství ve studiu za 100 Kč.

Ošetření Dermapen

Mikrojehličkové ošetření - mezoterapie

Cena: 2100 Kč

Ošetření se provádí jednorázovými jehličkami.

Doporučuji sérii 5–6 ošetření pleti v rozmezí 3–4 týdnů.

Ošetření jizviček po akné či neštovicích: 6 ošetření 1× za 3–4 týdny

Ošetření krku, dekoltu při ošetření s obličejem cena za 1 oblast: 1000 Kč

Ceník jednotlivých kosmetických úkonů

Konzultace a měření stavu pleti

20 minut: 160 Kč

Barvení řas

ilustrační foto

160 Kč

(při ošetření: 80 Kč)

Barvení obočí

110 Kč

(při ošetření, pokud není jeho součástí: 70 Kč)

Barvení obočí a řas

420 Kč

při ošetření: 150 Kč

Úprava obočí

od 60 Kč

při ošetření: od 50 Kč

Depilace horního rtu nebo brady

130 Kč

při ošetření: 80 Kč

Depilace horního rtu a brady

300 Kč

při ošetření: 150 Kč

Závěrečná malá úprava makeupem

40 Kč

Vizážistické služby

ilustrační foto

(více o vizážistice)

Denní líčení

od 400 Kč

Večerní líčení

od 700 Kč

Balíček svatební péče o nevěstu

3 kroky: ošetření pleti s čištěním, zkouška svatebního líčení, líčení v den svatby ve studiu

Cena: 2200 Kč

 

Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz