Dermalogica

Odneste si domů výrobky špičkové kosmetiky Dermalogica k navazující péči po kosmetickém ošetření.

ilustrační foto Katalog produktů Dermalogica

Ceník produktů Dermalogica

Ceny se s ohledem na čas a inovaci výrobků mění. Uvádím pouze orientační ceny.

Objednání zboží

Zboží je možné objednat přímo ve studiu nebo emailem. Při osobním převzení je nutná platba předem na účet (omlouvám se poctivým zákaznicím za komplikace), nebo je možné zboží zaslat na dobírku.

Při zakoupení pátého výrobku Dermalogica od mě získáte jeden produkt navíc zdarma jako dárek.

Výrobky Dermalogica proti slunci

ilustrační fotoŘada produktů Daylight Defense s vylepšenou technologií pro poskytnutí té nejvyšší ochrany proti slunečnímu záření a udržení zdraví pleti.

Jak jistě každý dobře ví, ultrafialové paprsky dokážou pleti pořádně uškodit: způsobují rozpad kolagenu, vrásky, pigmentové skvrny a ztrátu elasticity. Poškozením pleťové struktury to však zdaleka nekončí – nechráněný kontakt pleti s UV paprsky výrazně zvyšuje vznik rakoviny kůže. A rakovina kůže každoročně představuje třetinu všech rakovinových diagnóz.

Přípravky pro denní ochranu Daylight Defense od Dermalogicy poskytují kompletní ochranu proti škodlivému UVA a UVB záření a jejich složení je navržené tak, aby fungovalo zároveň jako hydratační krém. Kromě toho přípravky Daylight Defense obsahují účinné látky, které pleť zbavují problémů jako je mastnota, citlivost či stárnutí. Tyto inovované produkty nyní poskytují ještě vyšší ochranu proti slunci a mají silnější ozdravné účinky, avšak nezanechávají na pleti mastný či bílý film, jak je u přípravků proti slunci běžné.

Výrobky Dermalogica pro muže

Myslím i na muže, a proto v mém studiu najdete nově i řadu výrobků Dermalogica pro muže. S výběrem vám ráda poradím.

ilustrační foto


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz