Moje praxe

Mgr. Lenka Procházková – pleťová terapeutka kosmetiky Dermalogica na pozici Specialist, certifikovaná terapeutka práce s lékařským přístrojem HydraFacial, Dermapen, Make-up artist vizážistka.

 

Mgr. Lenka Procházková

Mým cílem je pomáhat Vám najít svoji krásu, pozvednout sebevědomí zdravou a krásnou pletí a vidět se v pozitivním světle. Rovněž dotvářím image vhodným líčením, které podtrhne Vaši osobnost. Uvolňuji napětí aromaterapeutickými relaxačními prostředky, detoxikačně-relaxační masáží a relaxační hudbou. V mém kosmetickém studiu nic nebolí, vše je příjemné, Vaše pleť je čistá a zdravá. Je zde útulné prostředí pro všechny. Kosmetická péče, kterou pro své klientky používám, je úžasná a opravdu funguje.

Nevykonávám služby, které sice mohou zdůraznit vaši krásu, ale s jistou dávkou poškození. To se týká prodlužování řas (lepení řasy na řasu) a dalších postupů.

Řídím se mottem, že „Pleť je naše vizitka, ze které lze mnoho vyčíst, a tak bychom k ní měli přistupovat a dát jí potřebnou péči a výživu. Jen zdravá pleť muže být krásná“.

Tento přístup mi pomohla naplňovat právě firma Dermalogica, která přišla do Česka v roce 2009. Dermalogica neslibuje, Dermalogica funguje. Samotná firma vznikla již v roce 1986 ve Spojených Státech. Vznikla s jasným cílem – nabídnout zákazníkům kvalitní přípravky bez obsahu běžně používaných složek, jakými jsou lanolin, denaturovaný alkohol, minerální oleje, umělá barviva a parfém, jež s sebou přinášejí riziko podráždění. Každý produkt Dermalogica, který vzniká v laboratořích Mezinárodního dermálního institutu (The International Dermal Institute) již více než 25 let, obsahuje jen ty nejčistší a nejkvalitnější dostupné složky. Přípravky Dermalogica jsou ve více než 50 zemích po celém světě vybírány a doporučovány vyškolenými kosmetičkami se stejnou péčí, s jakou doktoři předepisují léky. Kompletní systém péče o pleť je každému zákazníkovi sestaven na míru. Díky rozumné filozofii firmy, výrobkům z nejkvalitnějších surovin a vyloučení běžně používaných ingrediencí používaných v jiných kosmetických firmách, se stala Dermalogica jedničkou ve světě profesionální péče o pleť a nejpoužívanější kosmetikou profesionálů ve více než 50 zemích světa.

Přijďte se přesvědčit sami, proč kosmetiku Dermalogica milují hvězdy jako MadonnaVictoria BeckhamRenée Zellweger a přední modelky. Sami se staňte hvězdou se zářivější pletí.

Od prosince roku 2012 ošetřuji pleť revoluční novinkou – přístrojem HydraFacial. Patentované abrazivní nástavce a vakuum ve spojení se třemi různými roztoky ošetřují pleť s dosud nevídanými úspěchy již po prvním ošetření. A úspěch se násobí opakovaným ošetřením. Žádné bolestivé mačkání a čištění, po kterém je pleť zanícená a klientka se snaží jít domů tak, aby nikoho nepotkala. Naopak! Pleť je vypnutá, čistá a hebká. Dalším druhem ošetření je i čistění a ošetření ultrazvukovou špachtlí. Lifting a hlubokou podporu tvorby kolagenu, stejně jako ošetření HydraFacial, zajistí i ošetření Dermapen- mikrojehličková mezoterapie.

Ve svém studiu nabízím i vizážistické služby. Jsem absolventkou kurzu vizážistiky pražského vizážisty pana Pavla Bauera.


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz