Dermalogica - dermokosmetika

Dermalogica je zdravá, luxusní, šetrná a ekologická kosmetika, která je i cenově dostupná. Není divu, že si ji oblíbily i celebrity jako je Madonna, Victoria Beckham, Renée Zellweger a přední modelky. Vždy u ní dostanete něco navíc - zdarma.

Proč si vybrat ošetření s kosmetikou Dermalogica?

ilustrační foto

Dermalogica, americká luxusní značka kosmetiky, je č. 1 ve světě profesionální péče o pleť. Vlastní nejvíce kosmetických salónů a má nejvíce vyškolených a certifikovaných kosmetiček.

Dermalogica slaví velké úspěchy ve světě a byla oceněna několika prestižními cenami. Ve Spojených státech byla magazíny American Salon a American Spa oceněna jako nejlepší profesionální kosmetická značka. Dalším příjemným oceněním je zařazení přípravku Daily Microfoliant vlivným internetovým magazínem Oprah.com mezi 10 nejlepších kosmetických přípravků pro každý den. Tyto produkty dokonce označili za naprosté superstar! Díky Mezinárodnímu dermálnímu institutu probíhá neustálý výzkum a stávající výrobky jsou inovovány, vylepšování a na trh přicházejí další novinky.

(více o produktech Dermalogica)

Kosmetika Dermalogica

  • doporučují ji dermatologové, protože má viditelné výsledky vedoucí ke zdravé pleti
  • nezcitlivuje pleť, protože neobsahuje alergizující a komedogenní složky jako jsou parabeny, lanolín, minerální oleje, alkohol, umělou parfemaci a barviva – je hypoalergenní
  • Charita Fitenikdy nebyla zkoušená na zvířatech
  • její obaly jsou recyklovatelné a biologicky rozložitelné, EKO
  • nepreferuje drahé kelímky, které budou zdobit koupelny, podstatný je obsah
  • používá se v nejlepších světových salonech
  • jsou jí ošetřované celebrity na celém světě
  • unikátní detoxikační masáž Dermalogica, při které se dokonale zrelaxujete
  • výsledky ošetření jsou viditelné stejně jako postupný ústup problémů s pletí
  • přispívá na charitu výrobky označenými FYTE – svou pomoc budete adresovat Vámi vybrané osobě a kontrolovat si Váš příspěvek (více na obalech výrobků)

Face Mapping – zdarma při ošetření

Pleťová terapeutka po důkladném očištění pleti provede její analýzu. Pleť je rozdělena do 14 zón, každé z nich odpovídá podle principů čínské medicíny tělový orgán. Terapeutka prohlédne každou zónu velmi pečlivě a zjišťuje nedostatky na pleti a její stav a poznatky o jednotlivých zónách zapíše do Face Mapping listu. Nezřídka se na stavu pleti projeví nerovnováha či dysfunkce odpovídajícího orgánu. Terapeutka zvolí správný výrobek k ošetření pleti a navrhne i přípravky pro domácí péči k podpoře řešení daného problému. Jednu kopii Face Mapping listu si zákaznice odnáší domů, druhá zůstane terapeutce, aby mohly obě sledovat výsledný efekt ošetření a léčbu napříč ošetřeními. Pokud se zjistí možný orgánový problém a zákaznice má zájem ho řešit alternativní cestou, je jí doporučeno posílení organismu a uvedení do rovnováhy výživovými doplňky s extraktem z houby Reishi (Ganodermy), která působí v našem těle jako skener, vyhledá problém a nastartuje naše tělo tak, aby daný problém začalo řešit.

Skin Bar – poradna zdarma

Skin Bar

Skin Bar je další předností kosmetické firmy Dermalogica. Zákaznice může vyhledat terapeutku, popovídat si s ní, jaké výrobky by mohla používat s ohledem na typ pleti a na místě si je vyzkoušet. Na tuto bezplatnou analýzu pleti je možné se objednat dle vašich časových možností.

Další přednosti ošetření s kosmetikou Dermalogica

Ošetření kosmetikou Dermalogica

Zákaznice si po ošetření kromě Face Mapping listu odnáší domů vzorky zdarma, které jí umožní zjistit při domácí péči, zda jí tento výrobek vyhovuje a může si ho při dalším ošetření zakoupit.

Vychutnejte si unikátní detoxikační masáž Dermalogica, při které se dokonale zrelaxujete. Veškerá moje péče je zaměřena na zdraví pleti, vnitřní čistotu organizmu a relaxaci v příjemném prostředí, ve kterém se oprostíte od problémů naší doby přinejmenším po dobu trvání ošetření.

 


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz