HydraFacial

Umocněte účinek ošetření přístrojem Hydra Facial s řadou produktů pro následnou domácí péči.

Objednání zboží

Zboží je možné objednat přímo ve studiu nebo emailem. Při osobním převzení je nutná platba předem na účet (omlouvám se poctivým zákaznicím za komplikace), nebo je možné zboží zaslat na dobírku.

Nabídka produktů pro domácí ošetření

Activ™ Foaming Cleanser Hydra Facial

ilustrační foto

Vysoce účinný gel pro čištění obličeje. Efektivně odstraňuje make-up a nečistoty z povrchu pleti i pórů. Bohatá pěna se oplachuje vlažnou vodou. Pleť bude hladká a čistá a nachystaná přijmout a vstřebat aktivní látky následné péče.

Šípkový olej pomáhá snížit povrchové vrásky a hnědé skvrny a zlepšuje tón a pružnost kůže.

Vysoký obsah esenciálních mastných kyselin udržuje pleť zdravou. Extrakty z mořských řas a éterických olejů obsahují důležité antioxidanty, které snižují škodlivé účinky volných radikálů a opravují existující poškození. Olivový olej a rostlinný glycerin mají vynikající hydratační schopnosti. Balení vydrží ¾ roku.

pH 5,5

Cena: 2090 Kč

ANTIOX 4

Hybridní pleťový roztok s antioxidanty, který pomáhá buňkám v boji proti volným radikálům a poškození z vnějšího prostředí. Složení s kyselinou hyaluronovou a směsí nejefektivnějších antioxidačních ingrediencí: stabilizovaným vitamínem A, vitamínem E a extraktem z bílého čaje. Jedná se o absorbovatelný roztok, který zlepšuje vzhled známek stárnutí stejně jako texturu a jas pleti.Unikátní formule dostupná pouze s přístrojem HydraFacial™. Přestože se jedná o olejíček, okamžitě se vsákne a pleť není mastná.

  • Antioxidanty: vitamín A, E, extrakt z bílého čaje, extrakt z koňského kaštanu a rozmarýnu
  • Kyselina hyaluronová hluboce hydratuje pleť
  • Zlepšuje texturu a jas pleti

80 ml balení

Cena: 1980 Kč

DermaBuilder™ Daily

Omlazující komplex peptidů. Velmi doporučuji k prevenci i ošetření vrásek a ochablosti pleti.

Obnovuje a revitalizuje pleť díky stárnutí předcházejícímu komplexu peptidů a pullulanu, který zjemňuje vzhled jemných linek a vrásek, zlepšuje tón pleti, její texturu a posiluje povadlé oblasti pokožky.

Komplex peptidů obsahuje dva typy komplexů peptidů. Jeden typ funguje na bázi zablokování nervových spojení, čímž redukuje výskyt vrásek a jemných linek, které jsou způsobeny svalovou kontrakcí, obzvláště v oblasti na čele a kolem očí. Druhý komplex stimuluje fibroblasty ke zvýšené produkci kolagenu a elastinu, kde se ve spoji epidermis s dermis formují jemné linky a vrásky.

  • Redukuje výskyt vrásek a jemných linek
  • Zvyšuje elasticitu pokožky

Cena: 1520 Kč

Beta-HD™ Daily

Roztok s kyselinou salicylovou pro akné a mastnou pleť.

Obnovuje pleť a zabraňuje dalšímu propuknutí akné díky nedráždivé kyselině salicylové, která pomáhá v boji s nadbytečným kožním mazem a nečistotami, zatímco medový extrakt hydratuje a uklidňuje pleť. Pro svou účinnost ho doporučují i dermatologové. Dojde k výraznému zklidnění a zhojení.

Cena: 1140 Kč

UV Smart™ Daily

ilustrační fotoŠirokospektrá UVA a UVB ochrana s ochranným faktorem 30.

Každodenní zvláčňující sluneční ochrana před volnými radikály z vnějšího prostředí s mikronizovaným oxidem zinku. Poskytuje širokospektrou UVA a UVB ochranu, která je pro zdraví pokožky nezbytná. Pleť je po nanesení krému nádherně projasněná, zářivá.

Cena: 1300 Kč

ETX™ Daily

Oční přípravek řeší tmavé kruhy pod očima, opuchlost a linky.

Rejuvenuje (omlazuje) citlivou oblast kolem očí komplexem peptidů, kyseliny hyaluronové a extraktu z mořských řas. Oční okolí je projasněné a hebké.

Cena: 1030 Kč

Pur Moist Hyaluronic Acid Cream

Krém hydratační, omlazující, pro všechny typy pleti. Udržuje luxusní hydrataci pleti, získanou při ošetření HydraFacial. Obsahuje patentovanou nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou. Vaše pleť bude zářit čistotou a zdravím.

Cena: 1370 Kč

 

Přijďte si pro zdravou, zářící, hladkou a čistou pleť! Mějte ji rádi, pečujte o ni a ona se Vám odvděčí.

Ceny se s ohledem na čas a inovaci výrobků mění. Uvádím pouze orientační ceny.

 

 


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz