Ošetření pro muže

Čistá, zdravá, hladká a omlazená pleť pro muže za pouhých 30 minut. Terapie akné, jizviček, mastné/suché pleti, zvětšených pórů, uvolnění mazových zátek, vyhlazení vrásek, zlepšení elasticity, lifting povadlé pleti.

Mužská pleť se od ženské pleti liší v několika vlastnostech – je mastnější, silnější, teplejší a obsahuje více krevních vlásečnic. Při každodenním holení je pleť namáhána, dochází k narušení kožní bariéry odmaštěním a mechanickým drážděním, což může vést k drobným zánětům a dehydrataci pleti, která se tak stává citlivější vůči agresivním vlivům vnějšího prostředí. Struktura dermis je bohatší na kolagenová vlákna a hutnější, což způsobuje odlišný proces stárnutí pleti. Mazové žlázy jsou početnější a aktivnější – produkují až 2x více mazu, což způsobuje lesklý a mastný povrch pleti, větší sklon k ucpávání pórů a k dalším nedokonalostem.

V péči o mužskou pleť se v dnešní době stává standardem nejen běžné očištění, nýbrž i aplikace peelingu, masek a sér pro udržení svěžího, čistého a mladistvého vzhledu, bez zbytečných vrásek, rozšířených pórů a otoků kolem očí.

Jako řešení nabízím bezbolestné hloubkové vyčištění a ošetření pleti obličeje, zad i ramen lékařským přístrojem HydraFacial fungujícího na bázi vakua – odstranění nečistot z pórů, odumřelých buněk a současná neinvazivní aplikace peptidů, antioxidantů a kyseliny hyaluronové pro ochranu a hydrataci pleti.

Na ošetření přijďte hladce oholen.

Provádím také úpravu a formování obočí.


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz