Dermapen - mikrojehličková mezoterapie

Představuji Vám další novinku v Kosmetickém studiu Lenky Procházkové pro zdraví pleti. Ocení ji zejména zákaznice s jizvami po akné, striemi, hlubšími vráskami nebo pigmentovými skvrnami. Jedná se o dosud nejúčinnější metodu omlazení a vypnutí pleti dostupnou pouze ve specializovaných kosmetických studiích. Nová technologie Dermapen nám umožňuje ošetřit a vypnout pokožku bez laserů, bez dlouhého období rekonvalescence a za nižší náklady.

Ošetření mikrojehličkovým perem Dermapen (mezoterapie)

Vaše pleť výrazně omládne, vypne se a vy se budete cítit o pár let mladší!

Vaše pleť bude zdravá, zářící, čistá a hladká.

Toto ošetření nahrazuje starší dermarollerové ošetření. Výrazně stimuluje tvorbu kolagenu i elastinu a takto viditelně vede ke zpevnění a vypnutí pleti. Pomocí mikrojehliček vpravuje tento revoluční přístroj do hlubších vrstev kůže účinné látky obsažené v sérech.

Co může zákaznice očekávat?

  • Pleť bude výrazně omlazená a vypnutá díky stimulaci kolagenu a elastinu
  • Zlepší se elasticita – pružnost pokožky
  • Dojde ke korekci vrásek a jemných linek
  • Zmírní se nechtěná pigmentace a hyperpigmentace
  • Korigují se jizvičky po akné, neštovicích a striích
  • Stáhnou se póry
  • Zregeneruje se pleť po opalování
  • Viditelně se redukují pigmentové skvrny díky lepšímu rozptýlení nahromaděných melanocytů v podkoží
  • Ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získává rovnoměrný barevný tón

 

ilustrační foto

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč si vybrat ošetření Dermapen?

ilustrační foto

Protože vaše pleť výrazně omládne, vypne se a vy se budete cítit o pár let mladší!

Dermapen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže.

Dermapen využívá systém automatické vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimálně bolestivé. Frekvence vpichu je nastavitelná, podle ošetřované oblasti. Volit lze ze 7 rychlostí (frekvence vpichu 25× za sekundu až 90× za sekundu).

Nedochází k poškozování epidermis, kůže se hojí rychleji a trauma je minimální. Díky rychlým vpichům je bolest minimální. Ošetřit můžeme celou plochu obličeje, tělo (jizvičky, strie, záda, ruce). Vhodné je rovněž použití na citlivé oblasti – okolí očí, rty i nos. Doba rekonvalescence je minimální. Jehličkové nástavce jsou jednorázové.

Pro ještě lepší omlazovací efekt je vhodné kombinovat toto ošetření s ošetřením HydraFacial. Výsledky této kombinace jsou nepřekonatelné a mají tu sílu oddálit případný zásah plastického chirurga. Frekvence ošetření je individuální, obvykle 4–8 ošetření v intervalu 3–5 týdnů.

Je stimulace nárůstu kolagenu patrná na první pohled?

Ano, jedná se o bezkonkurenční nárůst kolagenu díky mikrojehličkové aplikaci do epidermis a dermis. Vlastní obranný mechanismus kůže okamžitě tato malá zranění opravuje. Vyplaví se růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická. Regenerační proces trvá až čtyři týdny.

Do kůže se skrz vytvořené kanálky vpravují vitamíny, kyselina hyaluronová, protože tímto způsobem se jich dostane do kůže až o 80 % více než pouhým nanesením na její povrch. Největší a trvalý efekt však uvidíte po 4.–6. ošetření. Ale i potom se bude pleť zlepšovat až po dobu 6 měsíců.

Je ošetření bolestivé?

Celkově je minimálně bolestivé vzhledem k vysoké frekvenci automatických vpichů. Pokud je to nutné, lze před zákrokem aplikovat znecitlivující krém Emla. Díky tomu je zákrok bezbolestný.

Jak dlouhá je rekonvalescence po zákroku? Vaše pleť bude po zákroku 24–48 hodin zarudlá. Na některých místech se mohou ojediněle utvořit stroupky. Pleť se díky určenému hojivému krému rychle zhojí.

Kolik ošetření se doporučuje k dosažení efektu a v jakém intervalu?

Rejuvenace: 4–6 ošetření 1× za 3–4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1× za 3–4 týdny
Strie: zhruba 10 ošetření 1× za 4–6 týdnů

Za jakou dobu po ošetření lze pozorovat výsledek?

Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu signifikantní efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.

ilustrační foto

Jak se starat o pleť po ošetření Dermapenem?

Vhodnou péči po ošetření doporučí odborník. Obecně platí, že jsou vhodná séra, která korespondují s problémem, pro který se ošetření provádí, například séra s obsahem kyseliny hyaluronové, vitaminy. Pleť musí být neustále hydratovaná, nesmíte mít pocit suché pokožky. Samozřejmostí musí být ochrana před UV zářením, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Druhý den po ošetření již můžete použít prodyšný makeup.

Existují kontraindikace pro ošetření Dermapenem?

Informujte odborníka provádějícího zákrok, jestliže užíváte léky proti srážlivosti krve, trpíte ekzémy nebo lupénkou, herpetickou infekcí nebo jste těhotná.

Je něco, na co si při ošetření mám dávat pozor?

Samozřejmostí je použití jednorázových jehliček, aby se zabránilo přenosu infekce. U odborníka Vám opakované použití jehliček nehrozí, doporučujeme proto pečlivě vybírat certifikovaná studia.

Dále je nutné použití sterilních gázových čtverců při ošetření a dočištění pleti. Vatové tampónky jsou vhodné při běžném ošetření, nikoliv při ošetření Dermapenem.

Pozor na záměnu Dermapenu a jiných mikrojehličkových per nebo dermarollerů. Garantované klinické testy má pouze Dermapen od firmy equipmed.


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz