SkinSo

Nové výrobky řady SkinSo: Hair Plus – pro dlouhé a husté řasy, do 8 týdnů nárůst o 40–45% přírodní cestou, růst a zahuštění obočí. Lip Plus Booster – sérum pro plné a vyživené rty – plné rty bez vrásek s efektem botoxu.

Hair Plus

Nilustrační fotoejste spokojená s délkou svých řas? Je tady Hair Plus.

Trápí Vás nepěkná řídká nebo prázdná místa ve Vašem obočí? Mám pro vás přírodní preparát bez vedlejších účinků.

Hair Plus je růstové sérum vyvinuté na bázi růstových faktorů – bio peptidů, díky kterým Vaše řasy a obočí při každodenní aplikaci porostou. Řasy se prodlouží až o 45% jejich původní délky, budou hustější, silnější a tmavší. Zásluhu na tom mají vitaminy A,C,E, Panthenol a výtažky ze ženšenu.

Cena 2280 Kč, obsah vystačí na 10 měsíců.

Přednosti

  • prokazatelný růstový efekt do 4 týdnů
  • zvýraznění barevného pigmentu řas a obočí
  • zdravotní nezávadnost a minimum vedlejších účinků
  • snadná a rychlá aplikace v pohodlí domova
  • okamžité vstřebání umožňující nanést ihned make-up
  • podpora permanentního make-upu
  • vhodný pro ženy i muže

Způsob fungování

Bio peptidy obsažené v Hair Plus posilují strukturu Vašich řas a obočí a snižují jejich vypadávání. Díky vitamínům A, C a E bude pokožka okolo Vašich řas a obočí vyživená a chráněná před škodlivými vlivy životního prostředí. Ženšenový výtažek obsažený v Hair Plus způsobuje prokrvení folikulů řas, obočí a pokožky, která je obklopuje. Lepší zásobování živinami navíc umožňuje maximalizovat růstový potenciál Vašich vlasových folikulů řas či obočí. Panthenol a další výtažky z květů a ovoce umocňují efekt a oživují růstové folikuly. Klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 4 až 8 týdnu a to až o 40–45 % jejich původní délky. Splňte si svůj sen o přirozeně dlouhých a hustých řasách.

viditelný efekt

Lip Plus Booster

Další unikátní přípravek Lip Plus Booster: na výživu, zvětšení a rozvinutí vašich rtů s kyselinou hyaluronovou a vitamíny. Po nanesení cítíte efekt perlení a po 4 minutách vidíte výsledek – vyhlazené a vyplněné rty (malý botox).

Cena 560 Kč

S přípravkem Lip Plus Booster začíná nová éra dokonale plných rtů. Během několika minut budou Vaše rty o poznání větší, plnější a smyslně lesklé. Vaše rty budou za okamžik příjemně měkké a vyhlazené. Aktivní složky Lip Plus Booster rty prokrví, zvýrazní pigmentaci a dodají objem. Dokonalé sexy rty již za několik málo minut.

Naneste Lip Plus Booster na rty jako lesk nebo na Vaši oblíbenou rtěnku. Při aplikaci nechejte ústa lehce pootevřená, aby se rty nedotýkaly a aktivní složky mohly přirozeně proniknout do Vašich rtů.

Použijte Lip Plus Booster tak často, jak budete chtít.

Užívejte si smyslnosti Vašich rtů!

 

Ceny se s ohledem na čas a inovaci výrobků mění. Uvádím pouze orientační ceny.

 

Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz