Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se slouží k účinnému omlazení a regeneraci pleti a řešení jejích problémů. Vyhladí jemné vrásky, zjemní jizvy po akné a rozšířené póry a odstraní pigmentové skvrny. Působí příznivě i na příliš mastnou pokožku. Používá se na obličej, krk, dekolt, záda i ruce. V mém studiu si můžete vybrat z peelingů od firem HydraFacial, Dermalogica a Laboratoires Renophase.

Chemický peeling Dermalogica Pro Power Peel

Chemický peeling Dermalogica Pro Power Peel je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek a linek, zjemnění jizev po akné, řeší pozánětlivé pigmentace, rozšířené póry, odstraňuje pigmentové skvrny (stařecké, těhotenské melasma i skvrny od sluníčka) a nadměrnou mastnotu. Stimulace obnovy pleti je patrná velmi brzy. Je vhodný rovněž jako prevence problémů a hloubková hydratace pleti.

Chemický peeling Dermalogica využívá vysoké koncentrace aktivních látek při nízkém pH. Je vhodný pro každý typ pleti.

Kontraindikace: Akutní virové/bakteriální onemocnění, lékařem předepsaná exfoliace (isotretinoid), retinol(nutno vysadit 48 hodin před ošetřením), těhotenství, kojení, přecitlivělost na některou z látek, onkologické onemocnění.

Příprava na provedení peelu: Doporučuje se absolvovat jedno ošetření Pro Skin a domácí přípravu Dermalogica Rapid Reveal Peel.

Po ošetření: Balíček ošetření na následující 3 dny, je nutné používat ochranný krém s SPF aspoň 30. Doporučuje se Super Sensitive Shield SPF30 nebo SkinPerfect Primer SPF30. V den ošetření se nedoporučuje vysoká tělesná zátěž, pobyt v sauně atd. Večer po ošetření je možné omýt obličej studenou vodou a použít doporučené produkty. Zvyšte příjem tekutin. Neodstraňujte mechanicky možné šupinění či olupování, neprovádějte exfoliaci, během dne pleť hydratujte. Po 3 dnech již můžete přejít na své vlastní používané krémy Dermalogica.

Cena: 30 minut 1600 Kč

Peeling se aplikuje po 2-3 týdnech, celkem 3-6krát, dle stavu pleti. Při jednorázovém zakoupení 6 peelů je zvýhodněná cena 8 200Kč, místo 9 000 Kč. Peeling je možné provádět 2krát ročně jako celkovou kúru.

Chemický peeling HydraFacial

Pro řešení problémů s pletí jako je nežádoucí pigmentace, vrásky, povislá pleť a akné. Nejedná se o povrchový peeling, ale o hluboké ošetření pleti ve druhé vrstvě kůže-dermis. Provádí se celoročně a je vhodný pro všechny typy pleti.

Chemický peeling HydraFacial – pro pleť bez pigmentace, vrásek a akné. Šetrný chemický peeling na bázi  kyseliny glykolové v kombinaci s kyselinou salicylovou.

Indikace:

 • solární poškození, hyperpigmentace

 • vrásky, jemné linky

 • ztráta elasticity kůže, povadlá pleť

 • mastná, problematická, aknózní pleť

Chemický peeling Laboratoires Renophase

Hluboká buněčná regenerace pleti chemickým peelingem je využívána pro zmírnění projevů stárnutí, vyhlazení a vypnutí pleti, léčbu akné a pigmentací různého původu. Pleť má po zhojení viditelně lepší obnovenou strukturu. Dochází k vyhlazení vrásek. Tato dermatologická korektivní metoda může mnohdy nahradit jiné, finačně náročnější ošetření (např. laserové).

Využití:

 • účinky chemického peelinguVýrazné omlazení pleti
 • Akné včetně postpubertálního
 • Pigmentové skvrny, nestejný odstín
 • Vrásky, lifting pleti
 • Povadlou pleť bez jasu
 • Zmenší velikost pórů
 • Oploští jizvičky po akné
 • Zlepší stav mastné pokožky
 • Hydratuje pokožku
 • Stimuluje kolagenový metabolismus

Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz