Léčebný chemický peeling Laboratoires Renophase

Hluboká buněčná regenerace pleti na bázi chemického peelingu francouzskou lékařskou kosmetikou Laboratoires Renophase. Bez nutnosti přípravné fáze, bez nutnosti rekonvalescence. Léčba na buněčné úrovni bez loupání pleti.

Cena: 1400 Kč

Podpora tvorby kolagenu a elastinu pleť zpevní, pozvedne kontury obličeje a navíc řeší problémy pleti (akné dospělých, pigmentaci, ztrátu pevnosti a jasu, vrásky).

Léčba akné a mastné pleti (od 18 let).

Použití fototerapie – červeného LED světla.

Jedná se o kúru 5 ošetření v rozmezí 7–10 dní. Při úporném akné je možno aplikovat další 2 ošetření.

Mé studio má exkluzivní zastoupení jako jediné v Olomouci. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé. Kúra ošetření se smí provádět 2krát ročně.

Kontraindikace: Ošetření se nesmí provádět pouze u těhotných, po čerstvém ošetření laserem, při popáleninách, při herpesu, bradavicích v obličeji, při radioterapii a léčbě isotretinoinem. Po ošetření se nedoporučuje saunování, opalování se, plavání v bazénu po dobu 48 hodin po ošetření. Ošetření trvá 30 – 50 minut. Po každém ošetření je nutné ošetření speciálním krémem L, který si zákaznice zakoupí v odměřeném množství ve studiu.


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz