NAOBAY Natural & Organic

Naobay je Vaše cesta ke zdravé pleti bez jakékoliv chemické zátěže 100% přírodní španělskou kosmetikou.

To nejlepší z přírody. Naobay je krása. Naobay je zdraví. Naobay je příroda pečující o Vaši tvář. Naobay je španělské slunce, které dalo sílu bylinám, květinám, citrusům a plodům, ze kterých je tato čistě přírodní kosmetika vyrobena.

NAOBAY je ekologicky smýšlející španělská kosmetická společnost. Díky přírodním ingrediencím, rostlinným výtažkům, olejům a inovativním technologiím poskytují pokožce tu nejlepší péči a přináší výsledky. Produkty neobsahují nebezpečné syntetické látky, které by mohly způsobit alergické reakce. Díky inovativním výrobním postupům a používání patentovaných ekologicky šetrných obalů je chráněno životní prostředí. Ekologicky šetrné dřevěné obaly jsou vyrobené z odpadního dřeva. Netestování na zvířatech je dnes už samozřejmostí.

Ošetření Naobay

60 minut: 920 Kč

1.Ošetření zaměřené na udržení zdravé pleti a její dobré kondice

2.Ošetření regenerační pro pleť unavenou a první známky stárnutí

3.Ošetření zaměřené na pigmentové skvrny a nestejný odstín pleti

4.Ošetření citlivé pleti

5.Ošetření liftingové, protivráskové, stárnoucí pleti – Origin

6.Ošetření problematické pleti

Součástí všech ošetření je mimo jiné i hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, zapracování sér a jednoduchá úprava tvaru obočí.

Suroviny značky Naobay jsou od prvopočátku rostlinného původu a produkty jasně ukazují procento použitých organických a přírodních materiálů. Tyto materiály jsou vhodné i pro vegany. Značka Naobay věnuje maximální péči procesu výroby, aby zajistila ten nejlepší výsledek pro Vaši pleť. Řada ORIGIN má certifikát COSMOS a splňuje nejvyšší standardy organické/ bio kosmetiky.

Co použít pro domácí péči?

Vyberu s Vámi a sestavím plán pro Vaši domácí péči z několika řad. Zmatňující, equilibria, hydratující, vyživující, origin, péče o tělo, vlasy. Cenově dostupné. Přesvědčte se sami v produktové sekci.


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz