Chemický peeling Dermalogica Pro Power Peel

Chemický peeling Dermalogica Pro Power Peel je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek a linek, zjemnění jizev po akné, řeší pozánětlivé pigmentace, rozšířené póry, odstraňuje pigmentové skvrny (stařecké, těhotenské melasma i skvrny od sluníčka) a nadměrnou mastnotu. Stimulace obnovy pleti je patrná velmi brzy. Je vhodný rovněž jako prevence problémů a hloubková hydratace pleti.

Chemický peeling Dermalogica využívá vysoké koncentrace aktivních látek při nízkém pH. Je vhodný pro každý typ pleti.

Kontraindikace: Akutní virové/bakteriální onemocnění, lékařem předepsaná exfoliace (isotretinoid), retinol(nutno vysadit 48 hodin před ošetřením), těhotenství, kojení, přecitlivělost na některou z látek, onkologické onemocnění.

Příprava na provedení peelu: Doporučuje se absolvovat jedno ošetření Pro Skin a domácí přípravu Dermalogica Rapid Reveal Peel.

Po ošetření: Balíček ošetření na následující 3 dny, je nutné používat ochranný krém s SPF aspoň 30. Doporučuje se Super Sensitive Shield SPF30 nebo SkinPerfect Primer SPF30. V den ošetření se nedoporučuje vysoká tělesná zátěž, pobyt v sauně atd. Večer po ošetření je možné omýt obličej studenou vodou a použít doporučené produkty. Zvyšte příjem tekutin. Neodstraňujte mechanicky možné šupinění či olupování, neprovádějte exfoliaci, během dne pleť hydratujte. Po 3 dnech již můžete přejít na své vlastní používané krémy Dermalogica.

Cena: 30 minut 1600 Kč

Peeling se aplikuje po 2-3 týdnech, celkem 3-6krát, dle stavu pleti. Peeling je možné provádět 2krát ročně jako celkovou kúru.

ilustrační foto


Lenka Procházková / Kosmetické studio Olomouc / Dermalogica / ul. 8. května 15, Olomouc / Tel.: +420 737 603 167 / studio@lenkaprochazkova.cz